Sıkça Sorulan Sorular

Rezervasyon sistemimiz  24 saat ve haftada 7 gün hizmet vermektedir.

Konfirmasyon sırasında şehirlerimizdeki kontak numaralarımız bildirilecektir. Sizi bekleyen görevlimiz bavul ve gümrük işlerinin tamamlanmasından sonraki çıkış kapısında, elinde logolu tabela, adınız veya belirlediğiniz kelime yazılı olan, A4 büyüklüğünde tabela ile sizi bekleyecektir.

Varış saatinden 24 saat öncesine kadar online rezervasyon yapabilirsiniz, karşılamanıza 24 saatten az kala yapacağınız rezervasyonları telefon ile teyid edebilirsiniz.

Varış saatinden 24 saat öncesine kadar cezasız değişiklik ve iptal yapabilirsiniz.

2 saatlik rötara kadar havalimanında beklemekteyiz, 2 saatin üzerindeki rötarlarda yolcularımızı karşılamak için en yüksek özveriyi göstermekteyiz fakat sorumluluk kabul edilmemektedir.

Karşılama personelimiz sizleri çıkış kapısında isminiz ile bekliyor olacaktır, özel durumlarda sizlere karşılama noktası bildirilir.

Transfer elemanlarımız uçağınızın kalkacağı terminale bırakacaktır.

4 yaş altındaki tüm çocuklara araba koltuğu temin edilir, 4 yaş üstündeki çocuklara talep üzerine araba koltuğu temin edilir.

Aldığınız servisten memnuniyetiniz oranında bahşiş vermek sizin insiyatifinizdedir.

Web sitemizde fiyat listesi güncel olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar araç fiyatıdır ve tek yön ulaşım bedelidir. Şayet arzu ettiğiniz destinasyon için fiyat bilgisine web sitemiz üzerinde ulaşamıyorsanız lütfen iletişim sayfamızdaki mail adreslerini kullanarak ya da  "(+90) 242 330 36 62 - (+90) 506 508 33 66" numaraları arayarak fiyatlandırmayı öğrenebilirsiniz.

*Fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.

Rezervasyon için web sayfamızda bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurarak bize ulaştırmanız gerekmektedir. Şayet rezervasyon saatinize 24 saat den az süre kalmış ise iletişim sayfamızdaki telefon numaralarını kullanarak bize ulaşabilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Herhangi bir araca binmeden lütfen size vereceğimiz veya iletişim sayfamızdaki cep telefon numaralarımızdan bizi arayınız.

Hayır, Belirtilen transfer hizmet bedeli dışında bir ücret ödemeyeceksiniz.

Antalya Havalimanında tüm bölgelere taksi ile hizmet verilmektedir.Taksi Fiyatlarına ve diğer bilgilere altta belirtmiş olduğum linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.antalyaairporttaxi.net/index.php?ln=tr&menu=fiyat